1276
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1276,stockholm-core-1.1,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

WARSZTATY ŁÓDŹ

Warsztaty z dietetykiem to prosty sposób na zdobycie wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania. Tematyka zajęć jest spersonalizowana i dostosowana do wymagań konkretnej grupy. Na naszych spotkaniach teoria zawsze idzie w parze z praktyką. Warsztaty to też spora dawka motywacji i wsparcia oraz doskonała sposobność do poznania wyjątkowych ludzi.

Warsztaty Łódź

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB NA DIECIE REDUKCYJNEJ

350 zł

(grupy 5 osobowe)

cykl 4 spotkań 1,5 h

To spotkania dedykowane osobom, którym walka z własnymi słabościami w pojedynkę sprawia trudność. Dołączając do naszej grupy wsparcia masz możliwość wymiany doświadczeń z osobami, które borykają się z problemami podobnymi do Twoich. Rozmowy na wybrane, ważne tematy i spora dawka motywacji pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel.

POMOC ŻYWIENIOWA PRZY LECZENIU NIEPŁODNOŚCI

450 zł

(grupy 5 osobowe)

cykl 4 spotkań 1,5 h

Planowanie ciąży to nie tylko kwestia płodności. To także zdrowy styl życia, odpowiednia dieta i dobre nastawienie. Dlatego szczególną uwagę zwrócimy na sposób odżywiania przyszłych rodziców. Bo tylko dieta bogata w składniki odżywcze zapewni Wam, drodzy przyszli rodzice i Waszemu przyszłemu dziecku jak najlepszy, wspólny start.

EMOCJONALNE ŻYWIENIE- JAK ROZRÓŻNIĆ GŁÓD FIZYCZNY OD GŁODU EMOCJONALNEGO

350 zł

(grupy 5 osobowe)

cykl 4 spotkań 1,5 h

W niewielkiej, warsztatowej grupie pracujemy nad psychologicznym aspektem odchudzania. Obserwujemy w jakich momentach jemy więcej, jaką funkcję spełnia jedzenie i czy na pewno jemy gdy jesteśmy fizycznie głodni. Na bazie tej samoobserwacji wypracowujemy sposoby przekierowania uwagi. Ważny aspektem nad którym będziemy pracować jest akceptacja swojego ciała, na każdym etapie zmian. Dbanie o siebie poprzez naprawienie relacji z jedzeniem to sekret trwałych zmian.

WARSZTATY DLA SIENIORÓW

400 zł

(grupy 10-osobowe)
cykl 4 spotkań x 1,5 h

Nasze spotkania to przyjemny sposób inwestowania w swoje zdrowie, bo na zmiany nigdy nie jest za późno. Podczas warsztatów poznajemy podstawy zdrowego odżywiania i obalamy mity żywieniowe. Inspirujemy do poznawania nowinek kulinarnych i gotujemy w duchu zero waste.

WARSZTATY DLA RODZICÓW

250 zł

(grupy po 5 par)
2,5 h spotkanie

To pogadanki przeznaczone dla rodziców, którzy chcą się dowiedzieć, jak wzmacniać w dziecku zdrowe nawyki żywieniowe. Podpowiemy Wam, jak czytać etykiety, na co zwracać uwagę podczas robienia codziennych zakupów i jak kształtować odpowiedzialne wybory żywieniowe w Waszym dziecku. Pokażemy zdrowe zamienniki słodyczy i podpowiemy, co zrobić, gdy w dziecku włącza się „Tadek Niejadek”.

WARSZTATY DLA DZIECI

200 zł

(grupy 5-osobowe)
2,5 h spotkanie

To przyjemna forma spędzania wolnego czasu połączona z edukacją żywieniową. Wspólne przygotowywanie prostych potraw, układanie piramidy żywieniowej czy obliczanie zawartości cukru w słodyczach to działania, które z pewnością zachęcą Twoje dziecko do wprowadzenia zasad zdrowego odżywiania w Waszym domu.