WARSZTATY

Warsztaty z dietetykiem i psychologiem to prosty sposób na zdobycie wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania  i naprawiania relacji z jedzeniem. Tematyka zajęć jest spersonalizowana i dostosowana do wymagań konkretnej grupy. Na naszych spotkaniach teoria zawsze idzie w parze z praktyką. Warsztaty to też spora dawka motywacji i wsparcia oraz doskonała sposobność do poznania wyjątkowych ludzi.

GRUPA WSPARCIA DLA OSÓB
NA DIECIE REDUKCYJNEJ
ILOŚĆ
SPOTKAŃ
2
x1,5h
ILOŚĆ
PAR
5
W GRUPIE
CENA

350
PLN
To spotkania dedykowane osobom, którym walka z własnymi słabościami w pojedynkę sprawia trudność. Dołączając do naszej grupy wsparcia masz możliwość wymiany doświadczeń z osobami, które borykają się z problemami podobnymi do Twoich. Rozmowy na wybrane, ważne tematy i spora dawka motywacji pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel.
ILOŚĆ
SPOTKAŃ
3
x1,5h
ILOŚĆ
OSÓB
5
W GRUPIE
CENA

450
PLN
Planowanie ciąży to nie tylko kwestia płodności. To także zdrowy styl życia, odpowiednia dieta i dobre nastawienie. Dlatego szczególną uwagę zwrócimy na sposób odżywiania przyszłych rodziców. Bo tylko dieta bogata w składniki odżywcze zapewni Wam, drodzy przyszli rodzice i Waszemu przyszłemu dziecku jak najlepszy, wspólny start.
POMOC ŻYWIENIOWA
PRZY LECZENIU NIEPŁODNOŚCI
EMOCJONALNE ŻYWIENIE -
JAK ROZRÓŻNIĆ GŁÓD FIZYCZNY
OD GŁODU EMOCJONALNEGO
ILOŚĆ
SPOTKAŃ
2
x1,5h
ILOŚĆ
OSÓB
5
W GRUPIE
CENA

350
PLN
W niewielkiej, warsztatowej grupie pracujemy nad psychologicznym aspektem odchudzania. Obserwujemy w jakich momentach jemy więcej, jaką funkcję spełnia jedzenie i czy na pewno jemy gdy jesteśmy fizycznie głodni. Na bazie tej samoobserwacji wypracowujemy sposoby przekierowania uwagi. Ważny aspektem nad którym będziemy pracować jest akceptacja swojego ciała, na każdym etapie zmian. Dbanie o siebie poprzez naprawienie relacji z jedzeniem to sekret trwałych zmian.
ILOŚĆ
SPOTKAŃ
3
x1,5h
ILOŚĆ
OSÓB
5
W GRUPIE
CENA

450
PLN
Nasze spotkania to przyjemny sposób inwestowania w swoje zdrowie, bo na zmiany nigdy nie jest za późno. Podczas warsztatów poznajemy podstawy zdrowego odżywiania i obalamy mity żywieniowe. Inspirujemy do poznawania nowinek kulinarnych i gotujemy w duchu zero waste.
WARSZTATY
DLA SIENIORÓW
WARSZTATY
DLA RODZICÓW
ILOŚĆ
SPOTKAŃ
1
x2,5h
ILOŚĆ
OSÓB
5
PAR
CENA

250
PLN
To pogadanki przeznaczone dla rodziców, którzy chcą się dowiedzieć, jak wzmacniać w dziecku zdrowe nawyki żywieniowe. Podpowiemy Wam, jak czytać etykiety, na co zwracać uwagę podczas robienia codziennych zakupów i jak kształtować odpowiedzialne wybory żywieniowe w Waszym dziecku. Pokażemy zdrowe zamienniki słodyczy i podpowiemy, co zrobić, gdy w dziecku włącza się „Tadek Niejadek”.
ILOŚĆ
SPOTKAŃ
1
x2,5h
ILOŚĆ
OSÓB
5
W GRUPIE
CENA

250
PLN
To przyjemna forma spędzania wolnego czasu połączona z edukacją żywieniową. Wspólne przygotowywanie prostych potraw, układanie piramidy żywieniowej czy obliczanie zawartości cukru w słodyczach to działania, które z pewnością zachęcą Twoje dziecko do wprowadzenia zasad zdrowego odżywiania w Waszym domu.
WARSZTATY
DLA DZIECI

OPINIE

BLOG

Aktualności, Jestem w ciąży
WĘGLOWODANY W DIECIE KOBIET W CIĄŻY

Biorąc pod uwagę grupę składników odżywczych, jakimi są węglowodany, najłatwiej można je podzielić na proste i złożone. Jednym z przedstawicieli cukrów prostych jest glukoza, najlepsze źródło łatwo przyswajalnej energii. Skrobia i glikogen to węglowodany złożone, odpowiednio zmagazynowane w komórkach roślin oraz tkance mięśniowej i wątrobie ludzi i zwierząt. Ich główną rolą jest dostarczanie organizmowi energii, która w szybki i łatwy sposób […]

WIĘCEJ
Aktualności, Jestem w ciąży
TŁUSZCZ W DIECIE KOBIET W CIĄŻY

Z fizjologicznego punktu widzenia tłuszcze to najbardziej skoncentrowane źródło energii. Bowiem 1 gram dostarcza aż 9 kcal. Biorąc jednak pod uwagę rozwój płodu, są niezbędnymi składnikami budulcowymi błon komórkowych i cytoplazmatycznych nowo powstających komórek. Ma to szczególne znaczenie w procesie tworzenia układu nerwowego. Ponadto uczestniczą w syntezie hormonów tkankowych, a tym samym regulacji różnorodnych procesów metabolicznych, zachodzących na poziomie komórki. […]

WIĘCEJ
Aktualności, Jestem w ciąży
STRES W CIĄŻY

Ciąża to niewątpliwie jedna z bardziej stresujących sytuacji, jakiej może doświadczyć kobieta. Mnóstwo zmian, zachodzących zarówno w organizmie, jak i codziennym życiu, mogą przyczynić się do, zwiększonej niż dotychczas, stresowej odpowiedzi organizmu na wszystko, co nowe. Spokojne podejście do nowej sytuacji czy problemu, z pewnością pozwoli uniknąć negatywnych emocji, nie pogarszając przy tym nastroju. Kobiety, […]

WIĘCEJ
COPYRIGHTS 2021 CENTRUM odRODZENIA
REALIZACJA: JVID Media