O NAS

Centrum odRODZENIA to miejsce, które wyróżnia kompleksowa opieka wielu specjalistów i holistyczne podejście do rodzicielstwa.
Prowadząc Centrum odRODZENIA kierujemy się trzema założeniami:
1
Holistycznym podejściem do ciąży, będącym gwarantem przygotowania do świadomego rodzicielstwa. Tylko zaangażowanie i współpraca wielu specjalistów są w stanie odpowiedzialnie przygotować przyszłe mamy i tatusiów na cud narodzin. Kompleksowa pomoc to ogromne wsparcie w natłoku pytań, gonitwie myśli i wątpliwości. To także poczucie bezpieczeństwa, które utwierdza przyszłych rodziców w przekonaniu, że wyjątkowo dobrze przygotowali się do jednej z najważniejszych ról w swoim życiu.
2
Twoje przygotowanie ma znaczenie. Pogłębiona akceptacja i świadomość tego, co w danej chwili dzieje się z Twoim ciałem i emocjami, da Ci poczucie bezpieczeństwa. Pomożemy Ci zaufać własnej intuicji.
3
Priorytetem dla Nas jest to, by Wasze obawy dotyczące ciąży, porodu, opieki nad maluszkiem miały swoją przestrzeń. W Centrum odRODZENIA dużo mówimy o emocjach, lęku, praktyce uważności. W tym szczególnym momencie Waszego życia  będziemy dbać o to, byście nie zapomnieli o sobie, o czułości do siebie.

Nazywam się Marta Zarębska, jestem dietetyczką i w Centrum odRODZENIA stawiam na kobiety. Stawiam na ich siłę i mądrość, która przekłada się na wsparcie, spokój i poczucie bezpieczeństwa. Bo taka też jest misja Centrum odRODZENIA - wzajemne wspieranie się kobiet.

Nazywam się Magda Mikołajczyk. Jestem psycholożką i dietetyczką. W Centrum ODRODZENIA mówię dużo o zdrowiu psychicznym w ciąży i macierzyństwie. Wspieram kobiety i mężczyzn w powrocie do równowagi, zmniejszeniu lęku dotyczącego rodzicielstwa oraz w budowaniu przestrzeni do realizacji swoich potrzeb.

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI SPECJALIŚCI

DOMINIKA
Jestem polozna pracującą w jednym z łódzkich szpitali, swoje doświadczenie zdobywam na oddziale polozniczo noworodkowym. Skończyłam studia magisterskie na uniwersytecie medycznym w Łodzi. Prężnie doskonale swoje umiejętności, od kursów przydatnych w pracy szpitalnej po m.in bycie Certyfikowanym Doradca Chustonoszenia w Chustach i Nosidłach Miękkich Happymed. Pasjonuje się budowaniem relacji między noworodkiem a rodzicami od samego początku. Przede w planach kursy i szkolenie z Doradztwa Laktacyjnego do którego również kiełkuje moje zainteresowanie.

KAMILA
Cześć ! Mam na imię Kamila, jestem magistrem fizjoterapii, fizjoterapeutką uroginekologiczną i studentką osteopatii.W swojej pracy stawiam na holistyczne podejście do zdrowia. Na zajęciach ze mną dowiesz się jak pracuje Twoje ciało, jakie zmiany przynosi ciąża i poród, jak do tych zmian się przygotować oraz jak na nowo poznać swoje ciało 🙂
SEBASTIAN
Jestem ratownikiem medycznym i pielęgniarzem. W Centrum ODRODZENIA dbam o to, aby przyszli rodzice nie czuli strachu przed podjęciem pomocy swojemu dziecku, gdy nadejdzie taka potrzeba. Podczas zajęć duży nacisk kładę na praktyczne podejście do tematu stanów zagrożeń życia u noworodków i niemowlaków oraz tego, aby do nich nie dopuszczać.

OPINIE

BLOG

Szkoła rodzenia
Kofeina w ciąży

Kawa, herbata, kakao, czekolada, słodkie napoje typu cola, leki wydawane bez recepty - w tych produktach znajdziemy kofeinę. Bezpieczną dzienną dawkę kofeiny dla kobiet w ciąży ustalono na poziomie 200 - 300 mg. To ok. 2 filiżanki kawy. Większe dawki nie są zalecane ze względu na zaburzenia w prawidłowym rozwoju ciąży i zwiększone ryzyko poronienia. […]

WIĘCEJ
Szkoła rodzenia
FAS - Alkoholowy Zespół Płodowy

9 września obchodziliśmy Światowy Dzień FAS czyli Alkoholowego Zespołu Płodowego. Nie od dziś mówi się o szkodliwości i nieodwracalnych skutkach w rozwoju dziecka, jakie niesie ze sobą spożywanie alkoholu przez kobiety w ciąży, a jednak nadal ten temat jest mocno aktualny. FAS to szereg zaburzeń neurorozwojowych. Alkohol spożywany przez kobietę w ciąży przyczynia się do […]

WIĘCEJ
Szkoła rodzenia
ZAJĘCIA Z DIETETYKIEM

W naszej szkole rodzenia człowiekiem od żywienia jestem ja, dietetyczka Marta Na zajęciach poruszamy następujące tematy: żywienie po porodzie - czy istnieje dieta matek karmiących i jak zwiększa się zapotrzebowanie energetyczne kobiety karmiącej piersią? czy dieta redukcyjna podczas karmienia piersią to dobry pomysł? co zrobić gdy nie można karmić piersią – karmienie sztuczne - mleka […]

WIĘCEJ

KONTAKT

COPYRIGHTS 2021 CENTRUM odRODZENIA
REALIZACJA: JVID Media