Drodzy przyszli rodzice, zostały już tylko dwa miejsca na najbliższy weekendowy kurs szkoły rodzenia - 20-21 sierpnia.
Nasze zajęcia trwają 2 dni - dostajecie 10 godzin zajęć ze specjalistami.
Zapraszamy Was serdecznie, do wzięcia udziału w wyjątkowym kursie szkoły rodzenia, który odbędzie się 20-21 sierpnia! To kurs mający formę warsztatową, która wypełni Was wiedzą praktyczną i teoretyczną.
Na kursie macie zapewnione wsparcie:
POŁOŻNEJ I CERTYFIKOWANEJ DORADCZYNI CHUSTONOSZENIA
FIZJOTERAPEUTKI UROGINEKOLOGICZNEJ
RATOWNIKA MEDYCZNEGO
PSYCHOLOŻKI
DIETETYCZKI
W Centrum odRODZENIA dbamy o to, byście poczuli się pewnie i bezpiecznie w nowej roli. Priorytetem dla nas jest ukojenie Waszych obaw dotyczących ciąży, porodu oraz opieki nad maluszkiem. W tym szczególnym momencie Waszego życia będziemy dbać o to, byście nie zapomnieli o sobie, o czułości, także tej do siebie
Wierzymy, że kompleksowa pomoc wielu specjalistów, da Wam ogromne wsparcie w natłoku pytań i wątpliwości.
Cena kursu obejmuje bloki warsztatowe z: dietetykiem, psychologiem, fizjoterapeutką uroginekologiczną, ratownikiem medycznym, położną.
Koszt pakietu wynosi 600 zł za parę.
Zapisy pod numerem telefonu i mailowo:
571 927 490
571 927 491
kontakt@centrum–odrodzenia.pl